Zobaczcie, co tam zrobili! Jakim cudem przeszło to odbiór? [ZDJĘCIA]

Box2 Interwencje Wiadomości
fot. nadesłane/Pixabay.com

– A gdzie jest dalszy ciąg ścieżki dla pieszego? – pyta nasza Czytelniczka o trasę, która powstała na ul. Olimpijskiej i prowadzi w kierunku lasu. Dogodny dostęp do niego mają jedynie… rowerzyści.

Pani Danuta, nasza Czytelniczka podesłała nam zdjęcia, które obrazują, co powstało na ul. Olimpijskiej. Chodzi o wejście i wjazd do lasu. Rowerzyści mają doprowadzoną drogę. Zobaczcie, co tam czeka pieszych…

REKLAMA

– A gdzie dalszy ciąg ścieżki dla pieszego przy wejściu do lasku przy ul. Olimpijskiej? – pyta nasza Czytelniczka. – Ciekawe, kto robił odbiór ścieżek?

Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu.

– Brakujący chodnik zostanie uzupełniony – zapowiada Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy toruńskich drogowców. – Prace zostaną podjęte, jak tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Trasa prowadząca do lasu na Skarpie powstała w listopadzie ub.r. “Obsługuje ona ruch rowerowy w tym rejonie oraz zachęca do wycieczek po terenach leśnych. Dzięki niej można bowiem dojechać do Szkółki Leśnej Bielawy, na terenie której miasto wykonało dużo wcześniej ciąg pieszo-rowerowy z nawierzchni naturalnej” – informowali wówczas drogowcy.

Prace kosztowały 107 tys zł.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Zobaczcie, co tam zrobili! Jakim cudem przeszło to odbiór? [ZDJĘCIA]

  1. Na Porcie Drzewnym zrobiono promenadę pieszo rowerową i strach tam poruszać się , bo okazało się ,że kierowcy znaleźli sobie idealne miejsce do jazdy autami . Byłem tam w sobotę i musiałem uciekać z chodnika ,bo kierowcy zrobili sobie ulicę z chodnika. Przydałoby się tam wstawić znaki zakazu wjazdu albo jakieś słupki .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *