#zostańwdomu z Młynem Wiedzy i skorzystaj z oferty online

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wciąż rozwija swoją ofertę online. Trwająca epidemia nie zahamowała jego działalności. Na stronie Centrum udostępniane są materiały, które zaskakują swoją interaktywnością.

Filmy z doświadczeniami, wirtualnym zwiedzaniem wystaw oraz karty pracy z eksperymentami i ciekawostkami ze świata nauki – to wszystko znaleźć można na stronie internetowej Młyna Wiedzy, dedykowanej akcji #zostańwdomu. Większość z prezentowanych eksperymentów można wykonać samemu w domu, jest to więc świetna okazja do wzięcia udziału w podróży do świata nauki, nie wstając z własnej kanapy.

Młyn Wiedzy miał być obecny 2 maja na Rynku Staromiejskim w ramach toruńskiej majówki. Wydarzenie jednak nie odbędzie się, ale nie oznacza to, że Centrum nic na ten czas nie przygotowało. Od 1 do 3 maja na swojej stronie internetowej publikować będzie filmy, dzięki którym będzie można przenieść się wirtualnie do budynku.

Przygotowana jest już także oferta wakacyjna, która obowiązywać będzie od 30 czerwca do 30 sierpnia. Znajdą się w niej m.in. warsztaty, czy interaktywne wystawy. Nie wiadomo jeszcze kiedy będzie możliwość osobistego zwiedzenia Młyna Wiedzy. Pewne jest natomiast, że jest on gotowy na przekazywanie wiedzy za pośrednictwem internetu, sprawnie wykorzystując zalety przestrzeni online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *