Żużlowa reprezentacja Polski na Motoarenie

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

29 marca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla fanów żużla. Reprezentacja Polski zmierzy się z Australijczykami, czterokrotnymi drużynowymi mistrzami świata. Polaków poprowadzi Marek Cieślak. Bilety na imprezę już pojawiły się w sprzedaży.

W niedzielę 29 marca o 14.00 po raz pierwszy od 9 lat będzie można na Motoarenie zobaczyć żużlową reprezentację Polski. Ostatni mecz tego typu rozegrano na stadionie w 2011 roku przy niemal pełnych trybunach. Reprezentacja Polski pod wodzą trenera Marka Cieślaka zmierzy się z reprezentacją Australii. Obie drużyny wystąpią w swoich najmocniejszych składach. Widzowie będą mogli zobaczyć w akcji Indywidualnych Mistrzów Świata na czele z Bartoszem Zmarzlikiem, Jasonem Doylem i Chrisem Holderem. To pierwsze ze spotkań, które pozwolą naszym zawodnikom przygotować się do kwietniowych zmagań Monster Energy FIM Speedway of Nations.

REKLAMA

Bilety ulgowe można nabyć już od 15 zł., a normalne od 35 zł. Dzieci do 7. roku życia mogą wejść za darmo. Bilety VIP-owskie z kolei uprawniają do miejsca na Trybunie Głównej, wejścia do parku maszyn przed zawodami, cateringu, otrzymania żużlowych gadżetów i open bar’u. Organizatorzy umożliwiają także skorzystanie z pakietu 3+1 (4 bilety w cenie 3). Wejściówki można nabywać przez internet lub stacjonarnie w punktach Media Markt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *