Żużlowa reprezentacja Polski przyjedzie do Torunia [AKTUALIZACJA]

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Już za niecały tydzień w Toruniu pojawią się podopieczni Marka Cieślaka. Na minizgrupowaniu będzie można oglądać m.in. Bartosza Zmarzlika, indywidualnego mistrza świata. Poniedziałkowy trening na torze będzie otwarty dla kibiców. W związku z epidemią koronawirusa, przełożony został jednak termin meczu z Australią.

W poniedziałek 16 marca 2020 r. polscy żużlowcy przyjadą do Torunia na minizgrupowanie w ramach przygotowań do meczu Polska – Australia. Pierwszy od 9 lat mecz z udziałem polskiej reprezentacji miał odbyć się 29 marca, ale w związku z zagrożeniem epidemiologicznym został przełożony. Na dzisiejszej konferencji prasowej Mateusz Morawiecki poinformował, że wszystkie imprezy masowe w kraju zostały odwołane. Nowy termin wydarzenia zostanie potwierdzony w najbliższym czasie. Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.

REKLAMA

W przyszłym tygodniu do Torunia przyjedzie 6 zawodników, którzy wystąpią w meczu Polska – Australia. Będą to Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała i Dominik Kubera. Pojawią się także Wiktor Lampart, Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Trofimow jr. Zgrupowanie rozpocznie się od konferencji prasowej. Potem kibice będą mogli obejrzeć trening na torze. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Po południu 16 marca żużlowcy mieli pojawić się także w Centrum Handlowym Toruń Plaza. Niestety, to wydarzenie również zostało odwołane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *