Zwiedzanie z dowozem? To nowa propozycja Młyna Wiedzy

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wprowadziło do swojej oferty opcję zwiedzania z dowozem, kierowaną do przedszkolaków i uczniów. Młyn Wiedzy podkreśla, że to pierwsza i na ten moment jedyna tego typu inicjatywa wśród toruńskich instytucji kultury.

Oferta zwiedzania z dowozem kierowana jest do placówek przedszkolnych i szkolnych, zlokalizowanych na terenie Torunia. Dowóz realizowany będzie w ramach zakupionych biletów na zwiedzanie. Młyn Wiedzy zapewni transport dzieci spod przedszkola lub szkoły do centrum nauki i ich odwiezienie do placówki edukacyjnej po zakończonym zwiedzaniu.

–  Mamy nadzieję, że tą propozycją przekonamy opiekunów do skorzystania z wyjątkowej oferty kulturalno-edukacyjnej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – wyjaśnia Marcin Centkowski, rzecznik prasowy centrum nauki. – Z napływających do nas informacji wiemy, że istnieje problem z zapewnieniem bezpiecznego transportu dzieci, co wpływa na decyzję o rezygnacji z wizyty. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta rozwiąże ten problem.

Z oferty może skorzystać maks. 50 osób, a min. liczba chętnych, aby dowóz mógł zostać zrealizowany to 40. Autobusy są na bieżąco dezynfekowane.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *