Zwiedzanie z dowozem? To nowa propozycja Młyna Wiedzy

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wprowadziło do swojej oferty opcję zwiedzania z dowozem, kierowaną do przedszkolaków i uczniów. Młyn Wiedzy podkreśla, że to pierwsza i na ten moment jedyna tego typu inicjatywa wśród toruńskich instytucji kultury.

Oferta zwiedzania z dowozem kierowana jest do placówek przedszkolnych i szkolnych, zlokalizowanych na terenie Torunia. Dowóz realizowany będzie w ramach zakupionych biletów na zwiedzanie. Młyn Wiedzy zapewni transport dzieci spod przedszkola lub szkoły do centrum nauki i ich odwiezienie do placówki edukacyjnej po zakończonym zwiedzaniu.

–  Mamy nadzieję, że tą propozycją przekonamy opiekunów do skorzystania z wyjątkowej oferty kulturalno-edukacyjnej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – wyjaśnia Marcin Centkowski, rzecznik prasowy centrum nauki. – Z napływających do nas informacji wiemy, że istnieje problem z zapewnieniem bezpiecznego transportu dzieci, co wpływa na decyzję o rezygnacji z wizyty. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta rozwiąże ten problem.

Z oferty może skorzystać maks. 50 osób, a min. liczba chętnych, aby dowóz mógł zostać zrealizowany to 40. Autobusy są na bieżąco dezynfekowane.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *