Aktywny weekend. Toruń Plaza i Stowarzyszenie Go Sport zapraszają

Toruń Plaza Wiadomości

Toruń Plaza i Stowarzyszenie Go Sport przygotowały serię weekendowych wydarzeń. W planach impreza na basenie, a także coś dla miłośników jazdy na rolkach i rowerach. Jak będzie wyglądał najbliższy weekend?

Piątek, 13 sierpnia

All Beach Party na Basenach Letnich przy Skarpie (godz. 14:00). W planach masa atrakcji, m.in. skoki do wody, gra w badmintona, boule i siatkówkę plażową, a także nurkowanie z akwalungiem. O muzyczną oprawę zadba DJ WEA.

Sobota, 14 sierpnia

Toruń Kocha Rolki (godz. 17:00). Wydarzenie odbędzie się na na ostatniej kondygnacji parkingu Toruń Plaza. Wyrośnie tam miasteczko rolkowe, gdzie będą się odbywały pokazy, warsztaty i lekcje jazdy na rolkach w kilku grupach zaawansowania. Będzie też strefa chilloutu z leżakami, setami dj-skimi, i napojami chłodzącymi. W godzinach 16:30-20:00 odbędą się zawody Ligii Bladecrossa. 

Niedziela, 15 sierpnia

Rajd rowerowy “Lato w Toruniu bez nudy” (godz. 10:00). Wydarzenie rozpocznie się od przejazdu przez Twierdzę Toruń i Muzeum Okręgowe przy Wałach gen. Sikorskiego. Dalej rajd przejedzie przez nowy most drogowy im. gen. E. Zawackiej do jeziora Nagus i Fortu XV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *