Auto Skyway Festival. W Toruń Plaza wiele atrakcji

Toruń Plaza

Już dziś rozpoczyna się Auto Skyway Festival. Choć w innej formie niż w poprzednich latach, to jednak atrakcji przygotowano wiele. Do świetlnych pokazów dołączy również Toruń Plaza, które zaprasza na wyjątkowe widowisko.

Już jutro, 20 sierpnia, na budynku Centrum wyświetlany będzie pokaz iluminacji, w rytm muzyki z głośników. Zobaczyć go będzie można od strony ul. Okrężnej oraz ul. Broniewskiego. Pokazy trwać będą w godz. od 21:00 do 23:30. Jeden pokaz trwać będzie 4,5 minuty, zaś przerwa między pokazami potrwa 5 minut. 

Dzień później, w piątek, iluminacjom towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Wystąpi DJ Funktion w towarzystwie duetu Pinky Loops. Trwający 4,5 minuty pokaz będzie można oglądać w godz. od 21:30 do 23:00. Przerwy między pokazami wynosić będą 15 minut. 

Dj Funktion to lokalny artysta i producent, dwukrotny mistrz świata dj-ów. Kobiecy duet Pinky Loops to z kolei zespół wykorzystujący instrumenty elektryczne. W jego skład wchodzą Marta Lutrzykowska (skrzypce elektryczne) oraz Asia Czerwińska (wiolonczela elektryczna).

W sobotę, 22 sierpnia czeka nas powtórka z pokazów czwartkowych. Budynek Toruń Plaza znów zostanie bohaterem świetlnego pokazu, w rytm muzyki z głośników. Oglądać go będzie można w godz. 21:00 – 23:30. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *