Eksplozja kobiecości, czyli Warsztaty z brafitingu

Materiały partnera

“Eksplozja kobiecości” to warsztaty z Jolą Lewicką i marką Li Parie. Dwa dni profesjonalnego brafitingu, pod okiem prawdziwej mistrzyni w doborze kobiecej bielizny.

Jola Lewica jest najlepszą w Polsce ekspertką brafitingu, body coach. To miłośniczka dobrego życia i aktywności fizycznej. Uczy kobiety kochać swoje ciało poprzez piękną, idealnie dobraną bieliznę, którą sama projektuje.

Jej marka Li Parie jest znana i doceniana nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Jola pracowała przy metamorfozach m.in. z Trinny i Suzanah, na planach programów kobiecych, chociażby z Mają Sablewską czy programach śniadaniowych.

Li Parie pokochały Doda, Maryla Rodowicz, Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Michalczyszyn – właścicielka Michalczyszyn Hair and Fashion, projektantka fryzur, mistrzyni Polski we fryzjerstwie artystycznym.

Dlaczego organizowany jest przez Was warsztat z Jolą?

Dla czego? Dla akceptacji swojego ciała. Dla zakochania się w swoim ciele. Kobiety są strasznie zakompleksione. My Polki w ogóle nie akceptujemy siebie. Na przestrzeni lat to się oczywiście zmienia, natomiast ja na co dzień spotykam się wieloma kobietami i powiem ci szczerze, że nie znam żadnej pani, która by w pełni akceptowała i kochała swój wygląd.

Jak ten warsztat ma im pomóc to zmienić?

Przede wszystkim nauczy je patrzeć na siebie inaczej. Zauważać siebie. Swoją kobiecość. Swoje atuty. Swoją seksualność.

Czy uczestniczki „Eksplozji kobiecości” będą miały możliwość indywidualnego spotkania z Jolą Lewicką?

Oczywiście. Te warsztaty to głównie spotkanie face to face z Jolą, w przymierzalni. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby kobiet, dlatego warsztaty mają charakter otwarty. Może przyjść każda Pani. Przyjść, posłuchać, porozmawiać z mistrzynią brafitingu. To spotkanie, to dobry krok w kierunku zmiany. Zmiany myślenia o sobie. Można też, co oczywiście nie jest obowiązkowe, kupić wspaniałą bieliznę, która wspaniale podkreśli kobiece kształty.

Wiem, że poza warsztatem z brafitingu, organizujecie inne evanty dla kobiet, tutaj w Michalczyszyn Hair.

To prawda. Przez 15 lat bycia na rynku, wypracowałam sobie u Pań ogromne zaufanie. Bardzo często słyszę „Aga, oddaję się w twoje ręce”, bez żadnej dyskusji, wcześniejszych ustaleń. To daje niesamowity power. Wykorzystujemy to w studio do cyklicznych spotkań, gdzie uczymy jak dbać o włosy, jak je myć, suszyć. Jakich kosmetyków używać. Ale nie tylko. Współpracujemy ze wspaniałą Kasią Owsiak, która jest makijażystką gwiazd, i na nasze szczęście, bywa w Toruniu. Razem z Kaśką organizujemy kilkugodzinne warsztaty, w bardzo małym gronie, podczas których Panie uczą się, jak dbać o siebie codziennie, nie od święta. Makijaż codzienny, fryzura – kilka godzin treningu i życie od razu jest łatwiejsze, a efekt porannej pielęgnacji twarzy jest niesamowity.

Powiedz sobie „tak”. Pozwól profesjonalistom zająć się sobą. Przyjdź 23-24 kwietnia do Michaliczyszyn Hair i pokochaj swoje ciało. Czekamy właśnie na Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *