Europoseł w czwartek spotka się z torunianami. Będzie okazja do wymiany poglądów

Box2 Polityka Wiadomości
fot. nadesłane

Janusz Zemke, europoseł i kandydat Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego w ramach trwającej kampanii wyborczej spotka się w czwartek (9 maja) z torunianami.

Swoją wizytę w Toruniu Zemke rozpocznie od spotkania w członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Na spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 11 w Centrum Targowym Park przy ul. Bydgoskiej, będzie mowa m.in. o ustawie dezubekizacyjnej.

REKLAMA

O godz. 14 europoseł spotka się z dziennikarzami. Tematem konferencji prasowej w biurze poselskim przy ul. Mickiewicza 55 będzie 15. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Kolejnym punktem wizyty będzie spacer ulicami Torunia – w godz. 16-17.20 – Czerwoną Drogą, al. Solidarności, pl. Teatralnym i po Starówce. Zakończy się on na pl. Rapackiego. Będzie to okazja do spotkań i wymiany poglądów z wyborcami.

Natomiast o godz. 17.30 zaplanowano otwarte spotkanie z mieszkańcami Torunia w osiedlowym klubie Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Kameleon” przy ul. Tuwima 9.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Europoseł w czwartek spotka się z torunianami. Będzie okazja do wymiany poglądów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *