Kradli, pili alkohol i nie zachowali 2 metrów odstępu. Mundurowi zatrzymali sprawców

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W nocy z wtorku na środę wspólny patrol policji i straży miejskiej interweniował w sprawie dwójki mężczyzn spożywających alkohol w miejscu niedozwolonym. Jeden z nich chwilę wcześniej okradł sklep i stację benzynową.

Zgłoszenie o kradzieży mundurowi otrzymali po godz. 23:00. Wspólny patrol policji i straży miejskiej wyruszył na poszukiwania sprawców, którzy widziani byli przy ul. Hallera oraz Placu Armii Krajowej. Funkcjonariusze badający sprawę natknęli się dwójkę spożywających alkohol mężczyzn w ruinach przy ul. Poznańskiej.

Zatrzymani amatorzy napojów procentowych złamali nie tylko zakaz spożywania alkoholu w miejscu publicznym, ale też naruszyli zasady bezpieczeństwa obowiązujące w związku z trwającą epidemią – nie zachowali wobec siebie odstępu 2 metrów. Jeden z mężczyzn został rozpoznany jako sprawca wspomnianych wcześniej kradzieży i trafił w ręce policji. Ponadto, na obu zostały nałożone mandaty za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz niezachowanie odpowiedniej odległości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *