Nadal z kompletem zwycięstw. Anioły pokonują kolejnego rywala w lidze

Box2 Sport Wiadomości
fot. kadr z transmisji na YouTube

Sobotni wyjazd do Poznania zawodników Aniołów Toruń okazał się bardzo udany. Siatkarze wygrali mecz z zajmującą szóste miejsce w tabeli Eneą Energetykiem z wynikiem 3:0 i wciąż są niepokonani w lidze.

Pierwszy set to pokaz absolutnej dominacji torunian na boisku. Dość powiedzieć, że rozegrano go w nieco ponad kwadrans, a zakończył się wynikiem bardzo rzadko spotykanym w tej dyscyplinie – 25:7. W drugiej partii gospodarze stali się jakby innym zespołem i podjęli walkę, co skutkowało już większymi emocjami w meczu i bardziej wyrównanym wynikiem, ale i tutaj Anioły zdołały wygrać, tym razem 25:23. Ostatnia część meczu również obfitowała w emocje, jednak pomimo starań zawodników Energetyka nie udało się uszczknąć nawet seta i to goście zabierają z tego wyjazdu pełną zdobycz punktową, zwyciężając 25:20 w tej partii i 3:0 w całym spotkaniu.

REKLAMA

Po siedmiu kolejkach Anioły prowadzą w tabeli ligowej swojej grupy z kompletem zwycięstwem i 20 punktami. Goni ich drużyna KPS Stalpro Joker Powiat Pilski, która traci do torunian jeden punkt. Właśnie ten zespół będzie najbliższym przeciwnikiem podczas meczu w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Przy Skarpie 13. Czy Anioły utrzymają czyste konto? Będzie można się o tym przekonać w sobotę 20 listopada o 14:00. Trwa już sprzedaż biletów: https://sklep.ebilet.pl/272186302479204357?fbclid=IwAR0DayOaKOGXZDNzSjTZYMFGX-Uoy1hUEXyOjUVG0XCLdkiQUB0184nlhaI

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *