Niedziela bez nudy

Box2 Kultura
fot. Łukasz Piecyk

Warsztaty modowe, festiwal teatrów ulicznych, koncerty i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców Torunia w niedziele (14.07). Co będzie się dokładnie działo? Przeczytajcie w Harmonogramie!

  • Warsztaty modowe: “Moda Wyzwolona”, rozpoczną się o godzinie 10.00 w Domu Kultury na Bydgoskim Przedmieściu, ul. Sienkiewicza 11/3.
  • Od godziny 12.00 CSW- Centrum Literatury, zaprasza na spacery tematyczne. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o historii zegarów słonecznych, ich funkcjonowaniu i roli zegarów w rozwoju cywilizacji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zbiórka w holu CSW.
  • Od godziny 17.00, na letniej scenie barki, w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych zagra Evgen Malinovskiy. Rosyjski piosenkarz-gitarzysta, zagra utwory poezji śpiewanej. Wstęp wolny.
  • Wakacyjna Trasa Dwójki. Na Motoarenie w ramach wakacyjnej trasy dwójki wystąpią takie gwiazdy jak: Feel, Enej, De Mono, Big Day, C-Bool, Shaun Baker, Francesco Napoli, Marcin Sójka, Jorrgus  i Bayer Full. Od godziny 13.00 na uczestników koncertu będą czekać stoiska promocyjne i atrakcje dla najmłodszych. Od godziny 18.00 nastąpi otwarcie bram, 19.30 rozpocznie się część koncertowa. Wstęp wolny.
  • Niedzielne atrakcje zakończy koncert na Letniej Scenie na Barce “Starej Szkoły”. Od godziny 21.00, zespół zagra rockowo – bluesowe kompozycje. Wstęp na koncert jest darmowy.

REKLAMA

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *