Prezydencka Gala Noworoczna. Tym razem w wersji on-line

Box1 Kultura Wiadomości
Toruńska Orkiestra Symfoniczna. Fot. Łukasz Piecyk

Koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w ramach Prezydenckiej Gali Noworocznej to już w Toruniu tradycja. Nie zabraknie jej także i w tym roku, jednak w zmienionej formule. Wydarzenie – bez udziału publiczności – będzie można oglądać na kanale YT.

Prezydencka Gala Noworoczna rozpocznie się o godz. 18.00 1 stycznia 2021 r. i będzie transmitowana na kanale YT Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz w TV Toruń. Koncert będzie dostępny on-line przez 24 godziny. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć najbardziej znane arie, duety i uwertury z oper i operetek. Wydarzenie poprowadzi Urszula Guźlecka, a na scenie wspólnie z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną wystąpią soliści Aleksandra Borkiewicz (sopran) i Łukasz Gaj (tenor). Orkiestrą dyrygować będzie Adam Banaszak. W trakcie gali prezydent Michał Zaleski złoży mieszkańcom tradycyjne życzenia noworoczne.

REKLAMA

Toruńska Orkiestra Symfoniczna planuje dodatkowo specjalne podziękowanie za mijający rok. Muzyczne życzenia noworoczne zostaną wyemitowane na kanale YT dziś o godz. 18.00. W programie Walc cesarski i Marsz Radetzkiego Straussa.

Tagged

1 thought on “Prezydencka Gala Noworoczna. Tym razem w wersji on-line

  1. nie ma Żadnych przyczyn: medycznych, prawnych, logicznych, racjonalnych żeby impreza odbywała się on-line, a nie na żywo przy pełnej sali. Covidowa propaganda i Tresura !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *