Sportowcy, pisarze i mnóstwo atrakcji. Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza zaprasza na WOŚP

Box2 Toruń Plaza
Fot. nadesłane

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza. W sobotę (12.01) od godz. 12.00 do 18.00 na torunian czeka mnóstwo atrakcji, w tym spotkania z gośćmi specjalnymi i licytacje. Tego dnia warto również skorzystać ze zjeżdżalni! Dlaczego?

Toruń Plaza z Fundacją Jurka Owsiaka gra od lat. W przeddzień 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza torunian do siebie, by wspólnie zrobić coś dobrego!

Przez cały dzień orkiestrę wspomóc będzie można w wyjątkowy sposób. Za każdy zjazd ze zjeżdżalni Toruń Plaza wrzuca do puszki WOŚP 2 zł. Tego dnia każdy jest dzieckiem!

Atrakcji dla najmłodszych nie zabraknie również w strefie Hot Wheels, czy na placu zabawy z gadżetami od Toys”R”US”.

Na torunian czekać będą tego dnia również goście specjalni:

  • Łukasz Wiśniewski – koszykarz Twardych Pierników, 
  • Radosław Smyk – toruński kulturysta
  • hokeiści na lodzie Energi Toruń, 
  • Sandra Muzalewska – Miss Startu PGE Ekstraligi 2018
  • Robert Małecki i Marcel Woźniak – toruńscy pisarze

Od lat główną atrakcją finału WOŚP w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza są licytacje. Co będzie można nabyć? M.in. zestaw płyt DVD i CD. W pakiecie znalazły się takie płyty jak: “Wypisz, wymaluj… Miłość” (DVD), “Frak’n’roll” (DVD), “Na mlecznej drodze” (DVD), “Gorczyca i przyjaciele” (CD) oraz “Women’s Voices” (CD). Będzie można zlicytować również płytę winylową “Wojciech Młynarski śpiewa swoje piosenki”.

Ponadto w puli przedmiotów jest samochód na weekend oraz garnitury, dodatki i gadżety sklepów znajdujących się na terenie centrum.

W niedzielę (13.01) o godz. 13.30 na Rynku Staromiejskim Plaza Toruń zorganizuje eksperyment z półkulami magdeburskimi. Za każdego uczestnika, który weźmie udział w evencie, przekażą 10 zł na konto Fundacji WOŚP.

Na czym eksperyment będzie polegał?

Eksperyment polega na próbie rozerwania półkul. Kiedy to się stanie, będziecie mogli w widowiskowy sposób “zobaczyć” istnienie ciśnienia atmosferycznego – informują organizatorzy akcji. – Przeprowadzenie doświadczenia będzie możliwe dzięki wsparciu Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK.

Tego dnia na toruńskiej starówce będzie można zlicytować m.in. koszulkę Pawła Fajdka, którą sportowiec podpisał na spotkaniu zorganizowanym w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *