Spotkanie autorskie Otylii Jędrzejczak. Poprowadzi Filip Chajzer

Box2 Sport
Fot. Łukasz Piecyk

Legenda polskiego pływactwa, Otylia Jędrzejczak, spotka się z fanami w CH Toruń Plaza, przy okazji promocji swojej książki “Otylia. Moja historia”. Spotkanie poprowadzi Filip Chajzer.

Książka, napisana wspólnie z dziennikarzami Pawłem Hochstimem i Pawłem Skrabą, opowiada historię mistrzyni olimpijskiej, a także rekordzistki i mistrzyni świata. Jak zapowiada autorka, nie będzie to łatwy kawałek literatury.

REKLAMA

– Mam nadzieję, że moja książka nie tylko zaciekawi czytelników, ale da im sporo do myślenia. A tym, którzy dziś przeżywają trudne momenty pozwoli pokazać, że z każdej sytuacji można wyjść –  opisuje Otylia Jędrzejczak. – Moje życie w czasach, gdy uprawiałam pływanie, przypominało roller coaster. Wzloty i upadki, radość i łzy. Wygrałam wiele, ale i przeżyłam dramatyczne chwile. Głęboko wierzę, że osobom, którym wydaje się, że ich życie się zawaliło, moja historia doda siły, by przezwyciężyć wszystkie trudności.

Książka liczy sobie ponad trzysta stron. Już 23 listopada o godzinie 16:00 w Plazie, była pływaczka weźmie udział w promującym ją spotkaniu autorskim. Będzie to okazja do przedpremierowego kupna książki, która w księgarniach zadebiutuje dopiero 27 listopada.

– Na miejscu będzie można kupić naszą książkę, z przyjemnością na wszystkich się też podpiszę. Niebawem święta, a książka to zawsze najlepszy prezent. Będzie czas na zdjęcia i autografy – zapewnia. 

Jędrzejczak jest bardzo związana z Toruniem i okolicą, mimo, że sama urodziła się na Śląsku. Wielokrotnie odbywały się tutaj imprezy organizowane przez jej fundację.

Spotkanie w Plazie poprowadzone zostanie przez Filipa Chajzera, znanego dziennikarza TVN. Jako jeden z pierwszych miał on okazję do przeczytania i zrecenzowania historii Otylii. Teraz będzie miał okazję pomóc w jej promocji.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *