Toruński Sylwester 2019 w rytmie latino

Box1 Kultura Wiadomości
Na scenie pojawi się m.in. Tripulacion Cubana (fot. materiały prasowe)

Tegoroczny Sylwester Miejski rozpocznie się 31 stycznia o 22:30 i zaskoczy przybyłych gorącymi rytmami. Na scenie pojawi się Latino Show i Tripulacion Cubana. Na świętujących o północy będzie czekać jeszcze jedna niespodzianka.

Noc z 31 grudnia na 1 stycznia upłynie pod znakiem latynoskich i kubańskich rytmów. Koncert sylwestrowy na Rynku Staromiejskim rozpocznie się o 22:30 występem zespołu Latino Show. Przed północną tradycyjne życzenia noworoczne złoży prezydent Michał Zaleski. W tym roku na świętujących czekają zupełnie nowe atrakcje. Zamiast tradycyjnego pokazu sztucznych ogni o północy, miasto zaplanowało… deszcz konfetti. Sylwester bez huku fajerwerków to koncepcja, która jest wdrażana przez coraz więcej polskich miast w odpowiedzi na apele obrońców zwierząt. Zabawa sylwestrowa potrwa do 1:30.

REKLAMA

Scena należeć będzie do Tripulacion Cubana, którą poprowadzi Rey Ceballo, znakomity pianista i aranżer z Kuby. Artysta znany jest polskiej publiczności ze współpracy z takimi gwiazdami jak: Kayah, Mietek Szcześniak, Blue Cafe czy De Mono. Na koncert sylwestrowy w Toruniu artysta zaprosił utalentowanych muzyków, pochodzących z Kuby – informuje rzecznik TAK.

1 thought on “Toruński Sylwester 2019 w rytmie latino

  1. Po przywitaniu Nowego 2020 Roku na Starym Rynku w Toruniu, a ściślej po występie Latino Show nie znalazłem już tej grupy muzycznej w JouTuba.
    Ktoś pomoże odnaleźć ten zespół?
    Już tęsknię.
    Naprawdę, szacun dla tych pań za to co pokazaly.
    Pozdrawiam i dziękuję tym paniom za wspaniałą zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *