XXVIII Welconomy. O czym będzie mowa w tym roku?

Box2 Wiadomości
fot. archiwum

Niedawno informowaliśmy o ogłoszeniu terminu tegorocznej edycji Welconomy Forum in Toruń. Wydarzenie potrwa dwa dni i tak, jak w ubiegłym roku, odbywać się będzie w formule hybrydowej – pierwszego dnia stacjonarnie w CKK Jordanki, a drugiego online. Nagrane panele tematyczne Welconomy udostępniać będzie na YouTube. Poznaliśmy już więcej szczegółów, na temat tego, czego będą dotyczyć panele.

Wiedzieliśmy już, że wydarzenie zainaugurują sesje plenarne poświęcone wpływowi pandemii na zmiany społeczne i gospodarcze w kraju i na świecie oraz Zielonemu Ładowi. Jak co roku, gośćmi Welconomy będą reprezentanci środowisk biznesowych, naukowych i politycznych. Czemu zostaną poświęcone panele tematyczne?

Na Welconomy będzie mowa m.in. o tematach związanych ze zdrowiem, systemem jego ochrony, sprawami dotyczącymi bezpieczeństwa i przyszłości energetyki w Polsce, a także etyką. Ponadto, dowiemy się więcej o roli banków i instytucji pomocowych w odbudowie aktywności gospodarczej i inwestycyjnej, a także funkcjonowaniu sieci handlowych w dobie kryzysu. Nie zabraknie też części poświęconej współpracy zagranicznej. Samorządy z północy kraju z pewnością zainteresują się towarzyszącym Bałtyckim Forum Samorządowym.

Informacje na temat XXVIII edycji Welconomy można śledzić bezpośrednio na stronie organizatora. Forum odbywać się będzie w dniach 21-22 czerwca.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *