Z OSTATNIEJ CHWILI! Ford ka wjechał w dziecko idące po pasach na zielonym!

112 Box2 Wiadomości

Ok. godz. 14 doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu Szosy Lubickiej z ul. Rydygiera. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala dziecięcego.

O tym zdarzeniu poinformował nas Czytelnik, który ok. godz. 14 przejeżdżał przez skrzyżowanie Szosy Lubickiej z ul. Rydygiera. – Prawdopodobnie ucierpiał albo pieszy, albo rowerzysta, bo przy przejściu dla pieszych zebrało się wiele gapiów – mówi nasz Czytelnik.

Od toruńskiej policji dowiedzieliśmy się, że doszło do potrącenia pieszego na pasach.

– Dziecko, które przechodziło wraz z rodzicami przez przejście dla pieszych na zielonym świetle, zostało potrącone przez kierującą fordem ka jadącą w kierunku centrum – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Jeszcze nie wiadomo, czy i jakie odniosło obrażenia i jak to zdarzenie zostanie zakwalifikowane.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

4 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI! Ford ka wjechał w dziecko idące po pasach na zielonym!

  1. Daje głowę ,że zielona strzałka. 99% nie ma pojęcia jak należy się zachować na zielonej strzałce. Jesteśmy na 3 miejscu od końca pod względem wypadków w całej EU..Za małe mandaty są.Powinny zaczynać się od 5 tyś,płatność 7 dni.

    1. POPIERAM! Kwoty mandatów są śmiesznie małe, więc kierowcy maja znaki i przepisy w d….. Pojęcie “wykroczenie” powinno zniknąć i być zastąpione “stworzenie zagrożenia dla zdrowi i życia” i ścigane jak przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu.

  2. Ale jak miała widzieć cokolwiek skoro pisała smsa do Andrzeliki (pisownia celowa). Obserwuję ten świat od ponad 45 lat i szczerze powiedziawszy to to co się ostatnio dzieje to krańcowy przejaw głupoty ludzi. Nie tylko w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *