Znów potrącenie na toruńskim Rubinkowie! Piesza trafiła do szpitala

112 Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Dziś ok. godz. 6.30 doszło do potrącenia 48-letniej pieszej na przejściu dla pieszych na zbiegu ul. Dziewulskiego i Przybyłów. Wjechał w nią kierowca forda focusa. Pieszą do szpitala zabrała karetka.

To kolejne już potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych na Rubinkowie. Do tej groźnej sytuacji doszło dzisiaj ok. godz. 6.30 na przejściu dla pieszych na zbiegu ul. Dziewulskiego i Przybyłów.

– Kobieta została potrącona na zjeździe z ul. Dziewulskiego w Przybyłów w stronę Niesiołowskiego – opisuje nasz Czytelnik, który przejeżdżał obok miejsca zdarzenia. – Wjechał w nią kierowca forda focusa.

– Potrącona 48-latka odniosła obrażenia i została przetransportowana do szpitala przez pogotowie ratunkowe – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Być może to zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

Policjanci ustalili, że kierowca forda focusa jechał z ul. Dziewulskiego w kierunku Niesiołowskiego. Piesza zaś przechodziła z lewej strony na prawą.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *