Brał udział w obrocie narkotykami. Został zatrzymany

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

W mieszkaniu 32-latka z Bydgoskiego Przedmieścia zabezpieczono znaczne ilości narkotyków, takich jak amfetamina, marihuana czy kokaina. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 12 lat więzienia.

Do przeszukania lokalu doszło w ostatni czwartek około 16:30. Powodem podjęcia tych czynności były podejrzenia wskazujące na to, że mogą znajdować się tam przedmioty zabronione przez prawo.

Mężczyzna posiadał substancje, które wstępnych testów wykazały cechy charakterystyczne dla substancji odurzających i psychotropowych.. Po zważeniu zarekwirowano blisko 102 gramy amfetaminy, 6 gramów marihuany, taką samą ilość kokainy oraz blisko 41 gramów brązowej skrystalizowanej substancji i 79 sztuk tabletek, co do których nadal prowadzone są badania laboratoryjne.

32-latek usłyszał zarzut udziału w obrocie znaczną ilością substancji psychotropowych, za co grozi od 2 do 12 lat więzienia. W sobotę prokurator zadecydował, że podejrzany ma pięć razy w tygodniu zgłaszać się na najbliższy komisariat w ramach dozoru policyjnego, musi także wpłacić kilka tysięcy złotych poręczenia majątkowego. Nie może opuszczać granic Polski.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.