CBŚP zatrzymało kilku członków gangu. Jest wśród nich Tyson z Torunia

112 Box1 Wiadomości
Fot. CBŚP / KMP Toruń

Centralne Biuro Śledcze Policji poinformowało o zatrzymaniu 5 członków gangu, przemycającego narkotyki z Hiszpanii. Działania policji prowadzone były także w Toruniu, gdzie zatrzymano Krystiana K., szefa pseudokibiców Elany Toruń.

Na ten moment śledztwem objętych jest już 41 podejrzanych, którym postawiono łącznie 105 zarzutów. W ręce funkcjonariuszy wpadło teraz 5 osób, oskarżanych o wprowadzenie na rynek 1,5 tys. ton narkotyków. Nielegalne substancje miały być w latach 2014-2018 przemycane z Hiszpanii i rozprowadzane na terenie Polski. Jak donosi CBŚP, członkami zorganizowanej grupy przestępczej są głównie osoby, związane ze środowiskiem pseudokibiców. Ostatnie zatrzymania realizowane były niemal jednocześnie w Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Warszawie. W trakcie zatrzymań funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. dwa podrobione hiszpańskie dokumenty tożsamości.

W Toruniu doszło do zatrzymania, jak donosi Radio GRA Toruń, Krystiana K., pseudonim Tyson, szefa pseudokibiców Elany Toruń. Polskie Radio PiK dodaje, że w Toruniu zatrzymano także Damiana S.

Tagged

1 thought on “CBŚP zatrzymało kilku członków gangu. Jest wśród nich Tyson z Torunia

  1. Jak Kubiszyn zgodzi się na rewanż to do kolejnej Gromdy Krystian zostanie zwolniony za kaucją. Już osoby ze świata sportu i mediów zapowiedziały poręczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *