Dwie toruńskie Biedronki po liftingu znów otwarte

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Dziś zostały otwarte dwa toruńskie sklepy sieci Biedronka. Placówki przy ul. Poznańskiej 17-19 i Szosie Chełmińskiej 212 przeszły remonty. “Oba zostały zaprojektowane w nowym koncepcie 2.0” – informuje sieć.

Jeronimo Martins, portugalski właściciel sieci Biedronka odnawia swoje placówki handlowe. W Toruniu dziś zostały otwarte dwa kolejne odnowione sklepy – przy ul. przy ul. Poznańskiej 17-19 na Podgórzu i Szosie Chełmińskiej 212 na toruńskich Wrzosach.

Biuro prasowe Biedronki informuje, że punkt przy ul. Poznańskiej to trzeci sklep tej sieci wyremontowany na Podgórzu.

“Oba zostały zaprojektowane w nowym koncepcie 2.0” – czytamy w komunikacie prasowym Biedronki. “Koncept 2.0 to innowacyjny sposób projektowania sklepów, który wprowadziła sieć Biedronka. Oznacza zastosowanie zaawansowanych, ekologicznych rozwiązań, na przykład: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak naturalne CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Sklep na Podgórzu ma 750 m kw. powierzchni, a przy Szosie Chełmińskiej – 650 m kw. Klienci przez nimi mają do dyspozycji 40 miejsc parkingowych.

– Remont sklepów i wprowadzenie w nich konceptu 2.0 oznacza zupełnie nowe doświadczenie zakupowe dla naszych toruńskich klientów. Teraz mają dostęp do szerszego asortymentu sieci niż dotychczas i mogą korzystać z wprowadzonych udogodnień, jak wydzielone strefy promocyjne i powiększone działy produktów świeżych; oczywiście zawsze w niskich cenach – mówi Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny za toruńskie Biedronki.

Z okazji otwarcia zmodernizowanych sklepów klienci mogą skorzystać ze specjalnych ofert, np. kupić wybrane produkty 66 proc. taniej. Sklepy są otwarte od poniedziałku do czwartku od godz. 6.30 do 21, w piątki i soboty do 22, a w niedziele handlowe od godz. 8 do 21.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *