Festiwal Camerimage tylko dla zaszczepionych. W październiku rusza sprzedaż kart wstępu

Box1 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W październiku ruszy sprzedaż kart wstępu na 29. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCamerimage. Organizatorzy festiwalu zdecydowali się zadbać o bezpieczeństwo swoich gości, dlatego karty wstępu zakupią jedynie osoby zaszczepione.

– Jako odpowiedzialny organizator pragniemy zapewnić naszym uczestnikom bezpieczną i komfortową atmosferę podczas pobytu na tegorocznej edycji Festiwalu EnergaCamerimage. W związku z tym zdecydowaliśmy, że zakup kart wstępu będzie możliwy wyłącznie dla osób w pełni zaszczepionych – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie festiwalu.

REKLAMA

Tegoroczny Festiwal EnergaCamerimage odbywać się będzie w formule hybrydowej. Pokazy filmowe i spotkania w ramach festiwalu odbywać się więc będą zarówno stacjonarnie, jak i online. Sprzedaż kart wstępu na wydarzenia stacjonarne ruszy w październiku. Same karty będą umożliwiały wstęp na wszystkie wydarzenia w tygodniu festiwalowym. Kartę wstępu będą jednak mogły kupić tylko te osoby, które posiadają certyfikat poświadczający przyjęcie pełnej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.

– Biorąc pod uwagę przewidywania związane z nadejściem czwartej fali pandemii koronawirusa w Polsce, a także po uważnym przeanalizowaniu metod zapewniania bezpieczeństwa wdrażanych przez inne międzynarodowe festiwale filmowe, zdecydowaliśmy się na organizację Festiwalu w sposób zapewniający maksimum filmowych wrażeń przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa – informują organizatorzy.

Festiwalowi goście będą musieli przestrzegać zasad sanitarnego reżimu. Obowiązkowe będzie noszenie maseczki, dezynfekcja i zachowanie 1,5 m odstępów. Organizatorzy ze swojej strony zapewniają, że wszystkie miejsca festiwalowe zostaną dostosowane do wymogów bezpieczeństwa.

29. edycja EnergaCamerimage odbywać się będzie w dniach 13-20 listopada. Program festiwalu ma się pojawić na 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem.

Tagged

4 thoughts on “Festiwal Camerimage tylko dla zaszczepionych. W październiku rusza sprzedaż kart wstępu

 1. według mnie Organizatorzy (Prymusi w Tresurze gości) – już teraz są przestępcami, dlatego, że łamią artykuły Konstytucji RP (“każdy obywatel ma prawo do nie bycia poddawanym medycznym eksperymentom w jakiejkolwiek formie”), dlatego organizator nie ma żadnych kompetencji uzależnia i warunkować wstęp od przyjęcia lub nieprzyjęcia niesprawdzonych, na szybko skleconych, toksycznych preparatów modyfikujących człowieka genetycznie

 2. oby normalni ludzie zbojkotowali taką imprezkę, z nielegalną segregacji sanitarna i Tresurą Ludzkiego Stada – wtedy pustki na sali spowodują otrzeźwienie obłąkanych camerimagerzystów, którzy łamią prawo

 3. Przypominam, Żydowicz to kombinator finansowy i utrzymanek torunianek i torunian. Jedno pokolenie musi płacić na tego cwaniaczka haracz, bo tak zdecydowali radni Torunia.
  Ta segregacja, oparta na segregacji żydów przez hitlerowców, którą wprowadził Żydowicz, jest poważnym przestępstwem!
  Ale, czy w wykonaniu Żydowicza, może to jeszcze w Toruniu dziwić?
  A kiedy segregacja “Żydowicza” w parkach, tramwajach, na chodnikach?
  A radia torunianie niezaszczepieni mogą słuchać, a psa posiadać, lub kota?
  Te… Żydowicz, dlaczego stosujesz represje prześladowań żydów, wobec torunianek i torunian?!
  Kochasz Zydowicż hitlerowskie SS?!
  Odpowiedz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *