Filip Chajzer na białym koniu? Toruński osioł inspiracją dla kolejnego wyzwania

Box2 Wiadomości
Fot. Lestat (Jan Mehlich) / Wikipedia

Filip Chajzer siedzący na toruńskim ośle zdobył serca nie tylko swoich fanów, ale także znanej firmy produkującej kosmetyki. Nawiązując do opublikowanego przez dziennikarza zdjęcia, Old Spice Polska rzuciła mu wyzwanie. Jeżeli je spełni, Dom Chłopaków w Broniszewicach otrzyma 20 tys. zł.

Popularny prezenter telewizyjny do Torunia przyjechał w środę 6 lutego, by dzień później wziąć udział w wyzwaniu, które postawiły przed nim polskie złotka sztafety 4×400. W Arenie Toruń miał przebiec jedno okrążenie stadionu w czasie poniżej 50 sekund. Zadanie wykonał, a zdobyte od sponsora – znanej firmy obuwniczej – pieniądze przekazał na leczenie małego Maciusia. Szczegóły poniżej.

Teraz wyzwanie postawiła Filipowi Chajzerowi firma Old Spice Polska.

– Pamiętacie osła z Torunia? – pisze na Facebooku dziennikarz. – Pod postem z osłem napisał Old Spice Polska. Chcą, żebym usiadł na białym koniu. Tyłem. W zamian przekażą produkty o wartości 10tys. zł. na wybrany cel. POBIJAM CHALLANGE – 20 tys za 200 metrów stempem tyłem na białym koniu… Deal? Koń po waszej stronie. Po mojej stronie rzeźba na klacie. Produkty do Dom Chłopaków w Broniszewicach. Wchodzicie w to? Gdzie powinienem pojawić się z moim koniem?

Chcielibyście zobaczyć Filipa Chajzera na białym koniu?

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *