Gmina Czernikowo w żałobie. Znamy szczegóły wypadku w Obrowie [NOWE INFORMACJE]

112 Polecamy Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne

Dziś krótko po północy doszło do tragicznego wypadku w Obrowie. Niewielką corsą jechało aż siedem osób. Nagle auto na łuku drogi wpadło w poślizg. Na miejscu zginął 32-letni kierowca i pasażer. Dwóch 16-latków trafiło do toruńskich szpitali, poszukiwany 29-latek do aresztu, a kolejny 32-latek do izby wytrzeźwień z ponad dwoma promilami alkoholu.

O nocnym wypadku jest głośno w gminie Czernikowo. Samochodem jechali właśnie mieszkańcy tej gminy m.in. mieszkańcy miejscowości Liciszewy i z Czernikowa. Do zdarzenia doszło kilka minut po północy. – Cała gmina Czernikowo jest w żałobie – mówi jedna z mieszkanek Czernikowa.

– Kierujący oplem corsą, jadąc z Czernikowa w kierunku Torunia, w Obrowie na wysokości stacji paliw najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze wpadł w poślizg na łuku drogi i stracił panowanie nad pojazdem – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji.

Ok. 100 metrów za zjazdem do stacji paliw w Obrowie auto dachowało. Wylądowało w rowie. Na miejscu zginął 32-letni kierowca i pasażer. Obrażenia pasażera były tak poważne, że policjanci wciąż ustalają jego tożsamość. Niewielką corsą podróżowało aż siedmiu pasażerów!

Dwóch poszkodowanych 16-latków trafiło do toruńskich szpitali. Samochodem jechał też 29-latek poszukiwany przez policjantów. Trafił prosto do aresztu. Autem podróżował też 32-latek. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Miał ponad dwa promile alkoholu.

– Nie wiadomo, czy wracali do domu z imprezy, czy jechali dalej pić – mówi jedna z mieszkanek Czernikowa. – Kto o północy wozi samochodem 16-latków?!

Wypadek w Obrowie. Jest relacja policji [ZDJĘCIA]

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys