Groźny wypadek na Szosie Chełmińskiej. Jedna osoba ciężko ranna

112 Box2
Wypadek na Szosie Chełmińskiej. (fot. KMP Toruń)

W sobotni wieczór 48 – letni kierowca prowadzący samochód marki Dacia Sondero, nie udzielił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo pojazdowi marki Citroen w wyniku czego spowodował wypadek. 22 – letni Kierowca Citroena jest w ciężkim stanie.

Z ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że do wypadku doszło w minioną sobotę 6.07, tuż przed godziną 21.00. Mężczyzna jadący samochodem marki Dacia Sondero, wjeżdzając z Szosy Chełmińskiej, na skrzyżowanie z ulicą Żwirki i Wigury, nie udzielił pierwszeństwa, prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Citroen. Siła uderzenia, zepchnęła młodego kierowcę na słup oświetleniowy.

fot. KMP Toruń

Citroenem podróżowało pięciu mężczyzn z Torunia. Wszystkie osoby trafiły do szpitala. Jeden z mężczyzn 22 – latek do lecznicy przywieziony został w ciężkim stanie. Pozostali uczestnicy zdarzenia mogli opuścić szpital. Kierowca i pasażerka Dacii nie odnieśli żadnych obrażeń.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji Toruń Śródmieście.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach i przypominają, że jedną z głównych przyczyn wypadku jest brak ostrożności lub nieustąpienie pierwszeństwa.

Tagged

2 thoughts on “Groźny wypadek na Szosie Chełmińskiej. Jedna osoba ciężko ranna

  1. Kierowca Citroena jest ciężko ranny? Raczej bym powiedział, że pasażer, który siedział po prawej stronie z przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *