Infrastruktura rowerowa w Toruniu. Mieszkańcy mogą zaproponować zmiany

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Stowarzyszenie Rowerowy Toruń organizuje Rowerowe Spotkania Plenerowe. To z jednej strony okazja do porozmawiania o wadach i zaletach toruńskiej infrastruktury rowerowej, a z drugiej to aktywnego spędzenia wolnego czasu. Chętni muszą się spieszyć, bo na każdym spotkaniu obowiązuje limit maks. 10 uczestników.

Rowerowe Spotkania Plenerowe odbywać się będą w ramach projektu “Aktywni toruńscy rowerzyści”. Spotkania będą polegać na krótkich przejażdżkach rowerowych, w trakcie których uczestnicy postarają się odwiedzić wszystkie toruńskie osiedla. Na spotkaniach będzie można porozmawiać o zasadach bezpiecznego poruszania się po mieście, zapoznać z infrastrukturą rowerową w Toruniu i zaproponować zmiany, które ułatwiają rowerzystom poruszanie się po grodzie Kopernika.

Każde spotkanie będzie rozpoczynać się w siedzibie Stowarzyszenia Rowerowy Toruń przy ul. Konopnickiej i potrwa do 3 godzin. Będzie mogło w nim wziąć udział maks. 10 uczestników. Warto się spieszyć, bo decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisywać można się poprzez wiadomość na Facebooku, na adres: stow@rowerowy.torun.com.pl lub za pośrednictwem formularza.

Terminy spotkań: 22 i 23 sierpnia (16:00), 25 i 27 sierpnia (18:00), 29 i 30 sierpnia (16:00).

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *