Jarmark Bożonarodzeniowy w Toruniu

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Od 29 listopada do 22 grudnia w Toruniu potrwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Jak co roku, wydarzenie odbędzie się na Rynku Staromiejskim. Na uczestników czekają nie tylko tradycyjne pawilony handlowe, ale także wiele dodatkowych atrakcji.

Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy wystartuje już w najbliższy piątek, 29 listopada. Organizatorzy rozpoczną pokazem filmu “Listy do M”, muzyką na żywo i Ogniskiem Bożonarodzeniowym. Atrakcji nie zabraknie również w kolejnych tygodniach. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej ze św. Mikołajem i wystartować w Biegu Mikołajów. Dla dorosłych zaplanowano m.in. koncerty na żywo, występy taneczne czy pokazy gotowania.

Na Jarmarku Bożonarodzeniowym tradycyjnie będzie można zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje i ozdoby. Nie zabraknie okazji do degustacji regionalnych przysmaków, a dla starszych także napojów rozgrzewających. Toruński Jarmark to doskonała sposobność, żeby poszukać gwiazdkowych upominków dla najbliższych i poczuć klimat zbliżających się świąt.

8 grudnia mieszkańcy Torunia będą mogli uczestniczyć w uroczystej paradzie. Start 16.30, a na trasie m.in. fire show. 21 grudnia odbędzie się licytacja żywych choinek. Finał Jarmarku Bożonarodzeniowego zaplanowano na 22 grudnia.

Szczegółowy program Jarmarku pod linkiem:https://www.torun.pl/sites/default/files/pliki/plakat_a3_spady_3mm_2.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *