Kamery na Toruń. Jedna ma przerwę techniczną, a druga jest zasłonięta… siatką

Box2 Na luzie Wiadomości
Oto "widok" na Rynek Staromiejski, źródło: torun.pl

Jedna z naszych Czytelniczek, rodowita torunianka mieszkająca od wielu lat w Irlandii, co jakiś czas podgląda obraz z internetowych kamer z widokiem na Toruń. W sylwestra obeszła się smakiem.

Wielu internautów “podróżuje”, oglądając obraz z internetowych kamer zainstalowanych w różnych zakątkach świata. Nasza Czytelniczka z Irlandii rzadko odwiedza swoje rodzinne miasto. Podgląda jednak Toruń właśnie za pomocą kamer nadających obraz z miasta na żywo.

Wczoraj chciała zobaczyć, jak prezentuje się sylwestrowy Toruń. Nasza Czytelniczka i inne osoby, które wpadły wczoraj na ten sam pomysł, musiały się jednak obejść smakiem.

– Zamiast obrazu z kamery prezentującej panoramę starówki, pokazywał się napis: “Przerwa techniczna. Zapraszamy ponownie wkrótce” – wskazuje nasza Czytelniczka. – Rynek Staromiejski prezentował się bardzo niewyraźnie. Kilka godzin później, o poranku, wszystko było jasne. Kamera została zasłonięta prawdopodobnie budowlaną siatką.

Zapytaliśmy miejskich urzędników, jak długo potrwa przerwa techniczna kamery z widokiem na panoramę starówki i kiedy będziemy znów mogli w pełnej krasie oglądać Rynek Staromiejski, a także czy miasto planuje montaż kolejnych kamer na żywo w mieście. Czekamy na odpowiedź.

Oto “widok” na panoramę starówki…
Oto “widok” na Rynek Staromiejski…

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *