Kiedy policjanci weszli do mieszkania, domownicy wyrzucili przez okno… [ZDJĘCIA]

112 Box2 Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

We wtorek kryminalni z toruńskiej policji weszli do jednego z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu. Podejrzewali, że mieszka tam kobieta, która może mieć dużą ilość narkotyków. I nie mylili się.

Do tej interwencji w jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu doszło we wtorek ok. godz. 9. Kryminalni zdecydowali się na przeszukanie, ponieważ podejrzewali, że w lokalu mieszka kobieta, która może posiadać dużą ilość narkotyków.

– Jak się okazało, to był właściwy trop – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Podczas sprawdzenia pomieszczeń użytkowanych przez 24-letnią kobietę kryminalni zauważyli, jak członkowie jej rodziny próbowali pozbyć się przez okno worka z charakterystycznym zielonym suszem.

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Policjantom zabezpieczyli pakunek. Było w nim ponad 220 gramów. Po wstępnych testach okazało się, że to marihuana. Kolejne testy potwierdziły, że policjanci w tym mieszkaniu odnaleźli jeszcze prawie 30 gramów amfetaminy oraz 95 tabletek ecstazy o wadze prawie 51 gramów.

Dodatkowo jeszcze mundurowi znaleźli blisko 100 sztuk nasion konopi indyjskich, puste woreczki strunowe, wagę elektroniczną i pieniądze (łącznie kilkaset złotych).

Do sprawy policjanci zatrzymali 24-latkę, która z komisariatu trafiła prosto do policyjnego aresztu. Dziś policjanci planują doprowadzić ją do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Zachód. O jej dalszym losie zdecyduje oskarżyciel.

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *