Kino letnie w Toruniu. Przed nami oscarowy La La Land

Wiadomości

Już niedługo na scenie plenerowej na tyłach Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki zostanie wyświetlony obsypany 6 Oscarami “La La Land”. Filmowy pokaz poprzedzą 3 odcinki serii “Toruń w moich filmach”. Bilety w symbolicznej cenie 5 zł!

“La La Land” to głośny musical jazzowy Damiena Chazella z 2016 r. Film zyskał uznanie krytyków, skradł serca widzów i zdobył 6 Oscarów, 7 Złotych Globów i 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Główne role przypadły w udziale Ryanowi Goslingowi i Emmie Stone.

Film zostanie wyświetlony o 21.30 w piątek 14 sierpnia na scenie plenerowej CKK Jordanki. Wcześniej tego samego dnia, o 20.30, Kino Letnie w Toruniu zaprasza także na pokaz 3 odcinków serii “Toruń w moich filmach”.

Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasach Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Trzeba się jednak spieszyć, bo pula biletów jest ograniczona – w wydarzeniu może wziąć udział 150 osób. Organizatorzy przypominają, że w dalszym ciągu obowiązuje rygor sanitarny, m.in. zasłanianie nosa i ust, dezynfekcja rąk i zachowywanie odstępu. Przed wejściem na teren imprezy uczestnicy będą musieli podać swoje dane osobowe i złożyć pisemne oświadczenie, że zgodnie ze swoją wiedzą nie są osobami zakażonymi ani objętymi kwarantanną.

Organizatorem wydarzenia są Miasto Toruń, Toruńska Agenda Kulturalna, Europejskie Centrum Filmowe Camerimage, Teatr Baj Pomorski oraz Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *