Koncert na rzecz Ukrainy w Młynie Wiedzy już w sobotę

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

26 marca w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędzie się koncert charytatywny “Rzeka Dobra”. Podczas wydarzenia usłyszymy toruńskie zespoły – HALF LIGHT, BULWAR i PARALIŻ BAND.

Udział w koncercie będzie możliwy dzięki cegiełkom o wartości min. 50 zł, które można zarezerwować poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

– Ze względów organizacyjnych w koncercie może uczestniczyć tylko 150 osób i tyle cegiełek przygotowaliśmy w rezerwacjach. Jeżeli będą dostępne w dniu wydarzenia, będzie można je “zakupić” na parterze głównego budynku Młyna Wiedzy- mówi Marcin Centkowski, rzecznik prasowy centrum nauki. – Jeżeli ktoś będzie chciał włączyć się w zbiórkę, a niekoniecznie wziąć udział w koncercie, może przyjść do Młyna i wrzucić datek do puszki, którą będzie miała fundacja EMIC lub też wpłacić określoną kwotę na konto prowadzone przez fundację. Numer rachunku jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Środki z cegiełek toruńska fundacja EMIC przekaże m.in. na: zakwaterowanie dla osób uciekających z Ukrainy przed wojną, paliwo dla osób przewożących rodziny z granicy polsko-ukraińskiej, pomoc medyczną, wsparcie psychologiczne, pomoc w legalizacji pobytu czy zapewnienie podstawowych środków żywieniowych.

Informacje o wydarzeniu oraz formularz rezerwacji cegiełek są dostępne na stronie internetowej CNMW.

Tagged

2 thoughts on “Koncert na rzecz Ukrainy w Młynie Wiedzy już w sobotę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.