Kujawsko-pomorskie na rowery. Finał w Toruniu

Box2 Sport
fot. Pixabay

Finał tegorocznej edycji “Kujawsko-pomorskie na rowery,” zaplanowano na sobotę 28 września w Toruniu. Start o godzinie 11.00 na parkingu przed Motoareną Toruń, ul. Pera Jonssona 7.

Trasa przebiegać będzie z Motoareny, ulicą Łukasiewicza dalej Szosą Okrężną, Polną do ul. Ugory w stronę  Lulkowa. Następnie uczestnicy rajdu pojadą drogą numer 552 do drogi 553 do Świerczynek. Następnie drogą rowerową do Zamku Bierzgłowskiego i na Barbarkę.

REKLAMA

Na Barbarce zaplanowano, krótki postój, z którego rowerzyści dalej pojadą w stronę Przysieka i powrócą do Torunia na metę przy Motoarenie.

Każdy z uczestników rajdu otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki i talon na posiłek regeneracyjny.

Zapisów należy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy:  https://zapisy.sts-timing.pl/487/

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe  znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 28 września od godziny 9.00 do 11.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *