Legendarne utwory grupy Maanam zabrzmią w walentynki w Dworze Artusa

Kultura
Fot. materiały prasowe

Legendarne utwory grupy Maanam wybrzmią w walentynki w Sali Wielkiej Dworu Artusa. O wyjątkową oprawę czwartkowego wieczoru zadba Damian Ukeje.

„Kocham Cię kochanie moje”, „Cykady na cykladach”, czy „Krakowski spleen” to utwory, które królowały na listach przebojów przez długie tygodnie. 14 lutego o godz. 19.00 twórczość Kory przypomni obdarzony niezwykle mocnym rockowym głosem Damian Ukeje.

REKLAMA

– Uczestnik programu The Voice of Poland jeszcze za życia artystki przystąpił do wyboru i aranżacji największych przebojów Maanamu – czytamy na stronie wydarzenia. – Pracę tę jednak przerwała niespodziewana śmierć charyzmatycznej wokalistki. Mimo żałoby Ukeje postanowił dokończyć projekt, po to, żeby na nowo odczytać te absolutnie zjawiskowe piosenki.

Podczas koncertu usłyszymy akustyczne wersje najpopularniejszych utworów grupy Maanam, jak również kilka autorskich kompozycji gościa czwartkowego wieczoru.

Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 35 zł (cena biletu ulgowego to 30 zł). Nabyć je można w kasach Dworu Artusa oraz na www.artus.torun.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.