Od piątku zmiany w komunikacji miejskiej

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W związku z sugestiami mieszkańców dotyczącymi funkcjonowania komunikacji miejskiej po rozpoczęciu roku szkolnego, od najbliższego piątku 1 października na liniach 23 i 44 będą wprowadzone zmiany.

Na części trasy linii nr 23 wprowadzony zostanie dodatkowy kurs z pętli Drwęca o godzinie 7:35 do pętli Rubinkowo II na trasie: Pętla „Drwęca” – Na Przełaj – Fantazyjna – Dożynkowa – Turystyczna – Ligi Polskiej – Konstytucji 3 Maja – Ślaskiego – Rubinkowo II. Kurs ten wprowadzony zostanie próbnie na miesiąc, a jego dalsze funkcjonowanie będzie uzależnione od jego wykorzystania na poziomie nie mniejszym niż 15 pasażerów na kurs.

Wprowadzony zostanie również dodatkowy kurs na części trasy linii nr 44 z przystanku „Drzymały” o godz. 7:10 do pętli „Kolankowskiego” na trasie: Drzymały – Poznańska – Łódzka – Most gen. Zawackiej – Wschodnia – Rydygiera – Łyskowskiego – Dziewulskiego – Jamontta – Ślaskiego – Konstytucji 3 Maja – Ligi Polskiej – Kolankowskiego, z którego korzysta młodzież szkolna z Podgórza w dojazdach do szkół na Rubinkowie i os. Na Skarpie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *