Po dwóch latach znowu stacjonarnie. Jutro posiedzenie Rady Miasta

Box2 Polityka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Jutro o 10:00 rozpocznie się czterdziesta w tej kadencji sesja Rady Miasta Torunia. Po dwuletniej przerwie odbędzie się ona w trybie stacjonarnym.

Ostatni raz radni zebrali się w sali nr 33 im. Mikołaja Kopernika 27 lutego 2020 roku. Kolejne posiedzenie, zaplanowane na 17 marca, zostało przesunięte z powodów obostrzeń pandemicznych na 23 kwietnia i odbyło się 23 kwietnia, już w trybie zdalnym. W taki sposób przeprowadzono 23 sesje zwykłe oraz 2 nadzwyczajne.

REKLAMA

Podczas jutrzejszego posiedzenia radni zajmą się między innymi sprawą Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy nr 19 w Toruniu, a także projektem dotyczącym zmiany statutu Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu.

Radni będą dyskutować także nad Programem Rozwoju Pieczy Zastępczej dla miasta Torunia na lata 2022-2024, sprawozdaniami z działalności straży pożarnej, miejskiej i policji za zeszły rok oraz zdecydują, kto będzie upoważniony do przeprowadzenia pierwszego posiedzenia Rady Okręgu Rubinkowo. Wybory do tej Rady zaplanowano w najbliższy wtorek 22 marca.

Posiedzenie będzie transmitowane w internecie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.