Policjanci szukają mężczyzny, który okradł punkt usługowy w galerii [WIDEO + FOTO]

112 Polecamy Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Toruńscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który ukradł metalową kasetkę z pieniędzmi z jednego z punktów usługowych w centrum handlowym przy ul. Broniewskiego.

Do tego zdarzenia doszło w lutym 2016 r. na jednej z wysp usługowych w galerii handlowej przy ul. Broniewskiego. Toruńscy policjanci liczą na to, że dzięki upublicznieniu wizerunku sprawcy kradzieży uda się ustalić jego personalia.

– Nieznany dotąd sprawca przy użyciu noża wyważył szufladę w jednym z punktów usługowych i zabrał z niej kasetkę metalową z zawartością gotówki w kwocie kilkuset złotych – tak tamto zdarzenie relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji.

Postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem prowadzi Komisariat Policji Toruń Śródmieście. Dotychczasowe działania nie doprowadziły do wytypowania i zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. Policjanci nie wykluczają, że ten sam człowiek może stać za innymi tego typu zdarzeniami.

Jeżeli rozpoznajecie tego mężczyznę, skontaktujcie się z komisariatem policji w Toruniu pod tel. 56 641 24 52, 56 641 23 54 lub 56 641 25 04.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys