Sprawa tragicznego wypadku sprzed lat i wątek Torunia. Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Zgierski policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogłoby pomóc w identyfikacji ofiary tragicznego wypadku drogowego z lat 80. Tożsamość mężczyzny do tej pory nie została poznana. Mężczyzna w dniu wypadku miał przy sobie klucze z napisem “RSM Toruń”.

Do wypadku doszło 25 lipca 1988 r. w miejscowości Emilia w gminie Zgierz. Zginął w nim 25-letni mężczyzna. Miał 173 cm wzrostu i był szczupły, ważył ok. 66 kg. W dniu wypadku ubrany był w granatowy, ręcznie dziergany sweter oraz granatowe, materiałowe spodnie. Policjantom nie udało się odkryć tożsamości mężczyzny ani znaleźć jego rodziny. W sprawie jest jednak wątek toruński, dlatego zgierscy policjanci zwrócili się z prośbą o pomoc do mieszkańców regionu. Przy zwłokach mężczyzny odnaleziono komplet kluczy z wybitym napisem “RSM Toruń”. Może to wskazywać na miejsce pochodzenia mężczyzny.

Czekamy na wszystkie sygnały: od kolegów ze szkolnej ławki, sąsiadów, a także osób, które wiedzą skąd mogą pochodzić klucze z takim napisem. Każda informacja może się okazać bezcenna – apelują policjanci ze Zgierza.

Wszystkie osoby, które dysponują jakimikolwiek informacjami w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgierzu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *