Tańcz i kochaj. Dzień kobiet z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną

Box2 Kultura Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza do muzycznego świętowania zbliżającego się Dnia Kobiet. Na scenie będzie można usłyszeć m.in. największe przeboje muzyki włoskiej z czasów Dolce Vita. W planach jest także koncert rodzinny. Nie zabraknie wyjątkowego, bo muzycznego, bukietu kwiatów dla każdej z pań.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 marca o 18.00. Bilety w cenie 60 zł i 50 zł. Będzie to koncert “Tańcz i kochaj w rytmie Dolce VitaM”. Będzie można usłyszeć znane (Volare czy Ciao, ciao bambina) i te mniej znane utwory z czasów Dolce Vita w nowoczesnych aranżacjach.

REKLAMA

W niedzielę 7 marca z kolei o 15.00 i 16.30 będzie można wybrać się na rodzinny koncert pn.: “Dla Elizy i dla wszystkich innych Pań” z cyklu “Czas dla Nas” – Muzyczne spotkania dla dzieci z PGE Energia Ciepła S.A. W repertuarze na niedzielę utwory znanych kompozytorów, których bohaterkami są kobiety. Bilety w cenie 15 zł (dziecko) i 40 zł (dziecko i opiekun).

Na wydarzeniach nie zabraknie muzycznego bukietu kwiatów dla każdej z pań. Bilety do nabycia w kasach CKK Jordanki oraz on-line.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *