Torunianin zaśpiewa przed 100-osobowym jury i milionami widzów. Występ już jutro w Polsacie [FOTO]

Box2 Na luzie Wiadomości
fot. Maciej Zawada

Andrzej Chrzanowski, pracownik banku z Torunia, który od 17. roku życia gra i śpiewa na ulicy, wystąpi w najbliższym odcinku programu “Śpiewajmy razem. All Together Now” na antenie Polsatu. Jego występ zobaczymy w środę (10 kwietnia) o godz. 20.30.

Chrzanowski na co dzień pracuje w jednym z toruńskich banków. Od 17. roku życia gra i śpiewa na ulicy. Teraz wystąpi przed większą widownią: 100-osobowym jury na czele z Beatą Kozidrak i milionami widzów.

“Granie wśród przechodniów sprawia mu największą frajdę. Uwielbia te chwile, kiedy ludzie zatrzymują się żeby go posłuchać i wspólnie z nim zaśpiewać. W programie będzie miał okazję zaśpiewać dla całej jurorskiej setki!” – czytamy w informacji prasowej.

Torunianin jest uczestnikiem polsatowskiego programu “Śpiewajmy razem. All Together Now”. Jak wypadł podczas występu? Przekonamy się o tym w najbliższą środę (10 kwietnia) o godz. 20.30.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *