Toruńska firma z prestiżową nagrodą

Box2 Wiadomości

W ogólnopolskim programie umacniania wiarygodności “Sylwetki i marki 30-lecia Wolności RP” główne wyróżnienie przypadło w udziale toruńskiej firmie budowlanej MAT-BUD.

Program “Sylwetki i marki polskiej gospodarki” ma na celu wypromowanie nagrodzonych firm i budowanie pozytywnych skojarzeń z marką laureata. Udział w programie pozwala uzyskać certyfikat “Rzetelni w biznesie” oraz tytuł “Diament polskiej gospodarki” lub tytuł “Lidera polskiej gospodarki”. Uczestnicy mogą umocnić swoją pozycję w branży, zwiększyć wiarygodność, zaprezentować swój produkt lub pochwalić się innowacyjnością w danej dziedzinie. Nagrodą główną jest “Diament 30-lecia polskiej transformacji” oraz “Lider gospodarki 30-lecia Wolności RP”.

W tym roku nagrodę jubileuszową “Lider 30-lecia Wolności RP” wraz z pamiątkową statuetką otrzymał Jacek Rutkowski, prezes zarządu przedsiębiorstwa wielobranżowego MAT-BUD. Do toruńskiej firmy MAT-BUD powędrował również “Diament 30-lecia polskiej transformacji”. To wyjątkowa nagroda, która podkreśla zasługi firm, mających pozytywny wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *