Ustalono kolejnych pokrzywdzonych w wyniku poniedziałkowych zajść

112 Box1 Wiadomości
fot. KMP w Toruniu (zatrzymanie podejrzanego)

Toruńscy policjanci dotarli do kolejnych osób pokrzywdzonych podczas poniedziałkowych wydarzeń, gdy młody mężczyzna ranił przypadkowych przechodniów maczetą.

Ustalono kolejnych pięć pokrzywdzonych osób. To kolejnych dwóch mężczyzn, u których zatrzymany 21-latek dokonał uszkodzeń ciała oraz trzy kobiety, którym zniszczył mienie, za pierwszym razem uderzając nożem w szybę auta oraz dwóm kobietom przecinając nożem kurtki.

W wyniku poniedziałkowych zajść do szpitala trafiła 55-letnia kobieta z urazem twarzy, która została zaatakowana w okolicach ul. Szosa Chełmińska. Następnie do szpitala trafiła 46-latka z urazem dłoni oraz 25-letni mężczyzna z urazem twarzy.

We wtorek wieczorem Marcin Licznerski z Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum–Zachód przekazał, że 21-letni Luca L. usłyszał między innymi zarzut trzech zbrodni, w tym dwóch usiłowań zabójstwa, za co grozi mu nawet dożywocie. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Twierdzi, że ktoś dosypał mu ich do drinka dzień wcześniej w klubie. Zasłania się niepamięcią.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.