Wakacje w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Co zaplanowano?

Box2 Wiadomości

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia wakacji. Sezon wakacyjny rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 31 sierpnia. Będzie można nie tylko zwiedzać wystawy, ale także wziąć udział w sześciu nowych tematycznych zajęciach.

Wakacje 2021 w Młynie Wiedzy to z jednej strony zwiedzanie wystaw, a z drugiej możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach. Interaktywne ekspozycje będzie można zwiedzać zarówno w głównym budynku, jak i w Centrum Innowacyjnej Edukacji. Dużą atrakcją może okazać się wystawa “O Obrotach”, która przeszła niedawno gruntowną modernizację. Wystawa zostanie udostępniona w pierwszy weekend lipca.

Od wtorku do niedzieli, zarówno w budynku głównym jak i w Centrum Innowacyjnej Edukacji, odbywać się będą warsztaty. Zaplanowano m.in. warsztaty przyrodnicze, leśny spacer, międzygwiezdną podróż, a nawet budowanie własnego, powietrznego pojazdu. Uczestnicy warsztatów będą też mieli okazję poznać sekrety produkcji jedwabiu oraz lokalny folklor i ludowe zwyczaje.

Młyn Wiedzy zaprasza także 10 czerwca nauczycieli szkół ponadpodstawowych na spotkanie pn.: “Reintegracja i co dalej?”. Od 17 czerwca wracają również “Czwartki dla nauczycieli”. 

Więcej informacji tutaj.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *