Weź psa i pobiegnij. Charytatywny bieg na rzecz toruńskiego schroniska dla zwierząt

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Akcja “Psiebiegnij Się!” organizowana jest już po raz kolejny przez Stowarzyszenie Marmel i toruńskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Idea jest prosta. Zabrać swojego pupila (lub psa ze schroniska), wpłacić wpisowe i pobiec. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie toruńskiej placówki.

Wydarzenie zaplanowane zostało na niedzielę 11 października na godz. 11:00. Obowiązują wcześniejsze zapisy w dniu biegu w siedzibie schroniska. Biuro zawodów ruszy krótko po 9:00 rano. Konieczne było wprowadzenie limitu uczestników do maks. 80 osób, więc o tym, kto weźmie udział w biegu zdecyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału w biegu jest przekazanie datku w dowolnej wysokości, ale nie mniejszej niż 10 zł. Konieczne jest, aby uczestnicy mieli maseczki i utrzymywali 1,5 metra dystansu od innych. Każdy uczestnik będzie startował pojedynczo. Niestety, organizatorzy – z powodów bezpieczeństwa epidemicznego – musieli zrezygnować z mierzenia czasu i wyłaniania zwycięzcy biegu. W zamian za to nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich uczestników.

Do pokonania będzie dystans 2,5 km lub 5 km. Trasa będzie prowadzić alejkami Parku na Bydgoskim Przedmieściu. Cały zebrany dochód zostanie przekazany na rzecz toruńskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *