Weź psa i pobiegnij. Charytatywny bieg na rzecz toruńskiego schroniska dla zwierząt

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Akcja “Psiebiegnij Się!” organizowana jest już po raz kolejny przez Stowarzyszenie Marmel i toruńskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Idea jest prosta. Zabrać swojego pupila (lub psa ze schroniska), wpłacić wpisowe i pobiec. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie toruńskiej placówki.

Wydarzenie zaplanowane zostało na niedzielę 11 października na godz. 11:00. Obowiązują wcześniejsze zapisy w dniu biegu w siedzibie schroniska. Biuro zawodów ruszy krótko po 9:00 rano. Konieczne było wprowadzenie limitu uczestników do maks. 80 osób, więc o tym, kto weźmie udział w biegu zdecyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału w biegu jest przekazanie datku w dowolnej wysokości, ale nie mniejszej niż 10 zł. Konieczne jest, aby uczestnicy mieli maseczki i utrzymywali 1,5 metra dystansu od innych. Każdy uczestnik będzie startował pojedynczo. Niestety, organizatorzy – z powodów bezpieczeństwa epidemicznego – musieli zrezygnować z mierzenia czasu i wyłaniania zwycięzcy biegu. W zamian za to nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich uczestników.

Do pokonania będzie dystans 2,5 km lub 5 km. Trasa będzie prowadzić alejkami Parku na Bydgoskim Przedmieściu. Cały zebrany dochód zostanie przekazany na rzecz toruńskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *