Skip to content

8 komentarzy

 1. ........
  24 października 2021 @ 20:42

  Przestańcie!!! Wiem, coś o tym!
  Miałam światłowód z Orange i wieczne problemy, już sam fakt wyrycia ścian aby to zainstalować ( też nowe mieszkanie z Budlexu). Każde zgłoszenie kosztowało sporo ( rozmowy tylko przez infolinię na mój koszt). Założona w styczniu 2021 a 3 usterki.
  Dlatego, nigdy więcej Orange!!!

  Odpowiedz

 2. Artur
  8 sierpnia 2021 @ 20:41

  Pojawiły jakieś aktualne informacje na temat konkurencyjnych dostawców? Ma ktoś doświadczenia z internetem mobilnym w domu i chciałby się podzielić?

  Odpowiedz

 3. janek
  22 marca 2021 @ 11:52

  Artykuł prawie sprzed roku a w budynkach należących do MSM na Jarze nadal jedynym dostępnym operatorem jest należąca do MSM TVK Toruń. Monopol MSM trwa w najlepsze 🙁

  Odpowiedz

 4. Paweł
  28 listopada 2020 @ 07:53

  MSM jest beznadziejnym operatorem z tą swoją kablówką. Ciągłe awarie na Jarze ich internetu tłumaczą tym, że mają uszkodzone kable. Biuro obsługi nie chce przyjmować zgłoszeń o awarii, bo niby wiedzą o awarii, z tym, że bez zgłoszenia potem nie uznają zgłoszonych reklamacji. Innych operatorów nadal blokują. I niech nie mówią, że dają dostęp innym na podstawie zawartej umowy, bo najpierw niech pokażą jakie wzory tych umów przygotowują i czy nie wydłużają maksymalnie czasu na ich podpisanie.

  Odpowiedz

 5. KABLOWKA SM Mlodziezowa
  24 listopada 2020 @ 13:16

  tez chce . Gdzie ich „podkablowac” to chamstwo. CZuja sie bezkarni zerp onkurencji nikogo nie wpuszczaja na „swoj ” teren tj. inych sieci kablowych- KOREA. Co to jest SM jest dla nas a nie my dla niej dojne krowy. Jesli juz tak to powinni onas dbac a nie ceny usług z kosmosu , wyboru nie mamy jako mieszkańcy jak za komuny a jakosc usług pozal sie Boze.
  NIECH KTOS ZROBI Z NIMI PORZADEK.

  Odpowiedz

 6. Daria
  16 lipca 2020 @ 16:26

  Tak samo jest z blokiem przy ul. Podgórnej 68A – 72A (od strony ul. Głowackiego). Nie chcę umowy na TV i internet światłowodowy z MSM bo wychodzi o wiele drożej niż w pakiecie całościowym Orange. Chyba zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta.

  Odpowiedz

  • Mieszkaniec Torunia
   21 września 2020 @ 07:52

   I ja się pod tym też podpiszę… Chcę Orange a nie TVK.

   Odpowiedz

 7. Jan
  5 czerwca 2020 @ 08:44

  Niestety, ale MSM nie chce konkurencji na Jarze. Należąca do nich TVK Toruń ma ciągłe awarie, a sama obsługa w BOA też do profesjonalnych nie należy. Oby Orange i pozostali operatorzy szybko mogli świadczyć swoje usługi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *