Wielkie sukcesy zawodniczek Pomorzanina

Box2 Sport Wiadomości

Sekcja Bokserska MKSW Pomorzanin Toruń ma powody do radości. Zawodniczki toruńskiego klubu osiągnęły pod koniec ubiegłego tygodnia naprawdę świetne wyniki.

Aneta Rygielska okazała się najlepsza na Mistrzostwach Polski Seniorek w Wałczu. W kategorii do 60 kg pokonała w finale Monikę Serafin z drużyny 06 Kleofas AZS AWF Katowice.

Srebrny medal na tych samych mistrzostwach w kategorii do 51 kilogramów wywalczyła Natalia Rok.

Wielki sukces osiągnęła także Basia Marcinkowska na Mistrzostwach Europy Juniorek w Czarnogórze, na które pojechała z Reprezentacją Polski Juniorek. Zawodniczka toruńskiego klubu wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy w kategorii do 69kg.