Znowu w sobotę tramwaje pojadą inaczej. Wszystko przez…

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W sobotę (19 stycznia) zmienią się rozkłady jazdy linii tramwajowych nr 1 i 3. Mają one związek z pracami torowymi w al. Solidarności.

Prace torowe w al. Solidarności będzie prowadzone w sobotę (19 stycznia) w godz. 8-13. Mają polegać na oczyszczeniu kanalizacji rozjazdów.

Oto zmiany, jakie czekają pasażerów linii nr 1 i 3:

Linia nr 1:

  • w godz. 8-10.30 tramwaje w kierunku pętli “Uniwersytet” pojadą objazdem przez pl. Rapackiego oraz ulice: Bydgoską i Sienkiewicza, w kierunku przeciwnym trasa bez zmian,
  • w godz. 10.30-13 tramwaje w kierunku pętli “Olimpijska” pojadą objazdem ulicami: Broniewskiego, Reja, Bydgoską i pl. Rapackiego; w przeciwnym kierunku trasa bez zmian.

Linia nr 3:

  • w godz. 8-10.30 tramwaje w kierunku pętli “Wschodnia” pojadą objazdem przez ul. Uniwersytecką z ominięciem przystanku w al. Solidarności, w przeciwnym kierunku trasa bez zmian,
  • w godz. 10.30-13 tramwaje w kierunku “Reja” pojadą objazdem przez ul. Uniwersytecką z ominięciem przystanku w al. Solidarności, w kierunku przeciwnym trasa bez zmian.

Odjazdy tramwajów linii nr 1 z pętli Olimpijska.

Odjazdy tramwajów linii nr 3 z pętli Wschodnia.

Odjazdy tramwajów linii nr 1 z pętli Uniwersytet.

Odjazdy tramwajów linii nr 3 z przystanku Reja.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *