64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski już w najbliższy weekend

Box2 Sport Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Już w najbliższy weekend w Arenie Toruń odbędą się 64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski. Będzie to kolejne wielkie lekkoatletyczne wydarzenie w ostatnim czasie w Toruniu. 

Ledwo opadł kurz po niedawnym Orlen Copernicus Cup, gdzie nie zabrakło emocji i rekordów, a toruńska hala już szykuje się do ponownego przyjęcia gwiazd lekkiej atletyki. W dniach 29 lutego i 1 marca do Areny Toruń przyjadą medaliści mistrzostw świata z Doha, czy mistrzostw Europy z Glasgow. Pojawią się m.in. Justyna Święty-Ersetic, która w tym miesiącu w trakcie Copernicus Cup pobiła halowy rekord Polski w biegu na 400 metrów, a także Marcin Lewandowski, Iga Baumgart-Witan, czy Sofia Ennaoui.

REKLAMA

Widzowie będą świadkami wielu widowiskowych rywalizacji. Zmagać ze sobą będą się tacy tyczkarze jak Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski. W pchnięciu kulą zaprezentują się Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki, a na 60 metrów przez płotki pobiegną Klaudia Siciarz i Karolina Kołeczek. 

Zawody będą odbywać się każdego dnia w dwóch turach: w sobotę sesja poranna potrwa od godz. 11:00 do godz. 15:00, a popołudniowa od godz. 16:30 do godz. 21:00. W niedzielę z kolei sesja poranna potrwa od godz. 11:00 do godz. 13:00, natomiast popołudniowa od godz. 16:00 do godz. 20:00. Bilet na dany dzień zmagań obowiązuje podczas obu sesji.

Bilety do kupienia są online, na stronie www.ticketmaster.pl w cenach 5 – 10 zł (łuk), 8 – 15 zł (trybuna prosta oraz meta), 50 zł (bilety VIP).

Halowe Mistrzostwa Polski będą doskonałym przetarciem pod przygotowania do zaplanowanych na przełom lipca i sierpnia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *