Absolwentka UMK wydała książkę

Box2 Kultura Wiadomości
fot. nadesłane

Delfina Chmielecka, mieszkanka Torunia, nie boi się spełniać marzeń. Zdolna prawniczka niedawno zadebiutowała na rynku książki. Na półkach w księgarniach możemy już znaleźć “Excalibur dziedzictwo ludzkości” jej autorstwa.

Autorka jest absolwentką Wydziału Prawa na toruńskim UMK. Mieszka w grodzie Kopernika, pomaga bezdomnym kotom w ramach strony Moje Adopciaki i kontynuuje aplikację notarialną. Dobrze zapowiadająca się kariera prawnicza nie była jednak jej jedyną ambicją.

REKLAMA

Moje serce nieuchronnie podpowiadało inną drogę i wystarczyło tylko trochę odwagi, by pójść w nowym, nieznanym kierunku. Marzenia są na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko mieć odwagę, by po nie sięgnąć – zwierzała się Delfina Chmielecka.

Pisanie od zawsze było jej pasją. Jako mała dziewczynka zaczynała od dzienników i tworzenia gazet dla lalek. Etap dorosłości przyniósł marzenie napisania powieści. “Excalibur dziedzictwo ludzkości” to debiut wydawniczy Delfiny Chmieleckiej. Powieść ukazała się 14 stycznia i można ją znaleźć w księgarniach stacjonarnych i internetowych. Książka zaliczana jest do kategorii fantastyki naukowej, ale odnajdziemy w niej wątki science-fiction, horroru i romansu.

To lektura, która pozwala zapomnieć o otaczającym nas świecie, poczuć dreszczyk emocji i utożsamić się z główną bohaterką, która została uwikłana w sam środek niebezpiecznego konfliktu – opowiada autorka.

“Excalibur dziedzictwo ludzkości” to dopiero początek. Delfina Chmielecka ma już pomysły na następne książki.

1 thought on “Absolwentka UMK wydała książkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *