Awanturował się przed klubem. Miał amfetaminę i był poszukiwany listem gończym

112
Fot. Łukasz Piecyk

Toruńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie amfetaminę. Jak się okazało, 32-latek był także poszukiwany listem gończym przez prokuraturę.

W poniedziałkowy wieczór dyżurny komisariatu na toruńskim Śródmieściu otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który awanturuje się na Szosie Chełmińskiej. Mężczyzna chciał dostać się do zamkniętego już lokalu rozrywkowego.

– Na miejscu funkcjonariusze zastali 32-letniego awanturnika – relacjonuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili co mężczyzna ma przy sobie. Okazało się, że w nogawce skarpety 32-latek ukrył woreczki z białym proszkiem.

Wstępne policyjne testy wykazały, że było w nich ponad 20 gramów amfetaminy. Po dokładnym sprawdzeniu przeszłości zatrzymanego, okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez toruńską prokuraturę.

Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzuty za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może mu za to grozić do 3 lat więzienia. Awanturnik najbliższe miesiące trafi do zakładu zamkniętego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *